A continuació podeu veure la informació referent al torneig de dobles de la temporada 2011.
Data: 12 de febrer de 2011.
Límit d’inscripció: 7 de febrer de 2011 a les 23:59.
Lloc: local de joc del Sant Quirze TT.
Hora: 15:30 inici del torneig. A les 15:00 presentació dels participants.
Preu: 5€ per persona. Inclou la participació a tots els altres tornejos del TTI.
Sistema de competició: fase de grups + eliminatòries.Aquest torneig, com cada any, és puntuable pel rànquing TTI.Les inscripcions es poden fer, des d’aquest moment, enviant un correu electrònic a: lligaintercomarcal@gmail.com

============================

Llistat d’inscrits fins el dia 8 de febrer:
1. Ignasi Arranz (TT Borgonyà) – Jordi Camprodon (TT Borgonyà)
2. Josep Guti (TT Sant Hilari) – Joan Riera (TT Borgonyà)
3. Juanjo Cortés (Sant Quirze TTC) – Lluís Burgaya (TT Borgonyà)
4. Sergi Molist (TT Sant Hilari) – Miquel Guti (TT Sant Hilari)
5. Isaac Coll (CTT Camprodon) – Esteve Gras (CTT Camprodon)
6. Carles Bover (Vic TT) – Jordi Borrull (TT Borgonyà)
7. Jaume Rius (Vic TT) – Salvador Serra (Vic TT)
8. Miguel A.López (TT La Garriga) – Xavi Baucells (TT La Garriga)
9. Sergi Fuentes (TT La Garriga) – Eduard Garcia (TT La Garriga)
10. Gerard Pujol (TT La Garriga) – Pol Relloso (TT La Garriga)
11. Nil Aragall (TT La Garriga) – Adrià Vico (TT La Garriga)
12. David Selva (TT La Garriga) – Xavi Grau (TT La Garriga)
13. Victor Pérez (TT La Garriga) – Paco Nicolas (TT La Garriga)
14. Jordi Palau (TT Sant Vicenç) – Quim Puigbò (TT Sant Vicenç)
15. Pep Castany (TT Sant Vicenç) – Manel Terricabras (TT Sant Vicenç)
16. Quim Portet (TT Sant Vicenç) – David Riu (TT Borgonyà)
17. David López (TT Sant Vicenç) – Marc Conca (TT Borgonyà)
18. Antoni Salamanca (Sant Quirze TTC) – Jordi Tor (Sant Quirze TTC)
19. Jordi Terricabras (Sant Quirze TTC) – Dani Garcia (Sant Quirze TTC)
20. Llibert Rosell (Sant Quirze TTC) – Eudald Mena (Sant Quirze TTC)
21. Jordi Forcada (TT Mont-rodon) – Josep Crusats (TT Mont-rodon)
22. Gerard Font (TT Torelló) – David Velasco (TT Torelló)
23. Joan Ges (TT Tona) – Claudi Granados (TT Tona)
24. Guillem Soler (TT Tona) – Aleix Albareda (TT Tona)
25. Joan Carles Navarro (CTT Camprodon) – Xavi Cifuentes (CTT Camprodon)
26. Xevi Sellas (TT Ripoll) – Edu Martínez (TT Ripoll)
27. Pere Permanyer (Sant Quirze TTC) – Sergi Rifà (Sant Quirze TTC)Efectuat el sorteig dels grups que disputaran el torneig, dels grups de quatre parelles es classifiquen les dues primeres. Dels grups de tres es classifiquen totes. El resultat del sorteig és:

Grup 1
Juanjo Cortés (Sant Quirze TTC) – Lluís Burgaya (TT Borgonyà)
Jordi Forcada (TT Mont-rodon) – Josep Crusats (TT Mont-rodon)
Joan Ges (TT Tona) – Claudi Granados (TT Tona)

Grup 2
Miguel A.López (TT La Garriga) – Xavi Baucells (TT La Garriga)
Carles Bover (Vic TT) – Jordi Borrull (TT Borgonyà)
Isaac Coll (CTT Camprodon) – Esteve Gras (CTT Camprodon)
Jordi Palau (TT Sant Vicenç) – Quim Puigbò (TT Sant Vicenç)

Grup 3
Sergi Molist (TT Sant Hilari) – Miquel Guti (TT Sant Hilari)
Quim Portet (TT Sant Vicenç) – David Riu (TT Borgonyà)
Sergi Fuentes (TT La Garriga) – Eduard Garcia (TT La Garriga)
Pere Permanyer (Sant Quirze TTC) – Sergi Rifà (Sant Quirze TTC)

Grup 4
Gerard Font (TT Torelló) – David Velasco (TT Torelló)
Jordi Terricabras (Sant Quirze TTC) – Dani Garcia (Sant Quirze TTC) ==> BAIXA
David Selva (TT La Garriga) – Xavi Grau (TT La Garriga)
Pep Castany (TT Sant Vicenç) – Manel Terricabras (TT Sant Vicenç)

Grup 5
Antoni Salamanca (Sant Quirze TTC) – Jordi Tor (Sant Quirze TTC)
Josep Guti (TT Sant Hilari) – Joan Riera (TT Borgonyà)
Joan C. Navarro (CTT Camprodon) – Xavi Cifuentes (CTT Camprodon)
Victor Pérez (TT La Garriga) – Paco Nicolas (TT La Garriga)

Grup 6
Jaume Rius (Vic TT) – Salvador Serra (Vic TT)
David López (TT Sant Vicenç) – Marc Conca (TT Borgonyà) ==> BAIXA
Guillem Soler (TT Tona) – Aleix Albareda (TT Tona)
Gerard Pujol (TT La Garriga) – Pol Relloso (TT La Garriga)
Sergi Cárdenas (TT Sant Vicenç) – Dani Garcia (Sant Quirze TTC) ==>ALTA

Grup 7
Ignasi Arranz (TT Borgonyà) – Jordi Camprodon (TT Borgonyà)
Xevi Sellas (TT Ripoll) – Edu Martínez (TT Ripoll)
Llibert Rosell (Sant Quirze TTC) – Eudald Mena (Sant Quirze TTC)
Nil Aragall (TT La Garriga) – Adrià Vico (TT La Garriga)

Anuncis