Sistema de competició: fase de grups + eliminatòries
Jugadors que hi poden participar: tots/es que estiguin inscrits a la lliga TTI

Llistat d’inscrits:

  1. David López – David Pérez
  2. Quim Puigbò – Jordi Palau
  3. Nil Aragall – Pol Relloso
  4. Isaac Coll – Martí Gimferrer
  5. Edu Campos – Josep Ballesteros
  6. Xavi Cifuentes – Juan Martínez
  7. Paco Nicolàs – Gabi Pereira
  8. Jordi Fogueras – Miquel Guti
  9. Jordi Forcada – Josep Crusats
  10. Jordi Borrull – Jordi Camprodon
  11. Lluís Burgaya – Edu Morató
  12. Sergi Cárdenas – David Riu
  13. Pere Soria – Navi Rahi
  14. Miquel Campderrós – Josep Campderrós
  15. Albert Urgell – Oriol Garcia
  16. Xavier Sellas – Edu Martinez
  17. Sergi Mohedano – Eric Martínez
  18. Yuko Tanaka – Arnau Quintana
  19. Ramon Camprubí – Oriol Camprubí
  20. Sergi Rifà – Pere Permanyer
  21. Juanjo Cortés – Dani Jiménez
  22. Llibert Rosell – Raul Salvador
  23. Eloi de Miguel – José Jiménez
  24. Dani Garcia – David Velasco
  25. Sergi Bahí – Miquel Serrano
  26. Oriol Puigmal – Jaume Borràs
  27. Cristóbal Velasco – Ariadna Carreño
  28. David Avilés – Joel Vila
  29. Dani Zamora – Marc Fernández
  30. Eduard Molist – Pol Dalmau
  31. Biel Díaz – Xevi López

Sorteig de Grups

 

Grup 1  15:30h                                                                                    Grup 2  15:30h

Juanjo Cortés – Dani Jiménez                                                         Lluís Burgaya – Edu Morató
Oriol Puigmal – Jaume Borràs                                                        Eloi de Miguel – José Jiménez
Nil Aragall – Pol Relloso                                                                Xavi Cifuentes – Joan Martínez
Grup 3  15:30h                                                                                    Grup 4  15:30h
Isaac Coll – Martí Gimferrer                                                          Jordi Forcada – Josep Crusats
Jordi Fogueras – Miquel Gutierrez                                                 Sergi Rifà – Pere Permanyer
Llibert Rosell – Raul Salvador                                                        Eduard Molist – Pol Dalmau
Grup 5  16:00h                                                                                    Grup 6  16:00h
Jordi Borrull – Jordi Camprodon                                                   Xevi Sellas – Edu Martínez
Pere Soria – Navi Rahi                                                                  Dani Garcia – David Velasco
Sergi Cárdenas – David Riu                                                           David López – David Pérez
Grup 7  16:00h                                                                                    Grup 8  16:00h
Yuko Tanaka – Arnau Quintana                                                    Albert Urgell – Oriol Garcia
Paco Nicolás – Gabi Pereira                                                          Miquel Campderrós – Josep Campderrós
Edu Campos – Josep Ballesteros                                                   Cristóbal Velasco – Ariadna Carreño
Grup 9  16:00h                                                                                    Grup 10  16:00h
Ramon Camprubí – Oriol Camprubí                                              David Avilés – Joel Vila
Sergi Bahí – Miquel Serrano                                                          Quim Puigbò – Jordi Palau
Dani Zamora – Marc Fernández                                                    Biel Díaz – Xevi López

 

Anuncis