Participants A i B
Foto dels participants amb l’obsequi que ens van oferir

El dissabte passat es va fer a Sant Quirze Safaja la segona fase del Circuit d’Individuals amb la disputa dels Nivells A i B, que es van poder aconseguir omplir amb els 32 participants a darrera hora i va fer anar la competició molt millor.

Pel que fa als resultats, en el Nivell A es va imposar Juan Ortega (CTT Moianès) que va guanyar a la final a Juanjo Cortés (TT Sant Vicenç-Borgonyà) per 3 a 1. El tercer lloc va ser per Juan Manuel Ortega (CTT Moianès) per davant de Joan Toledo (TT Sant Vicenç-Borgonyà).

En el Nivell B aquest cop va resultar guanyador Jordi Borrull (Girbau Vic TT) que va vèncer a Quim Portet (TT Sant Vicenç-Borgonyà) a la final per 3 a 0. El tercer lloc va ser per Sergi Huguet (CTT Sant Quirze Safaja), i el quart per Sacha Cardozo (TT Mont-rodon).

Podis
Podis del Nivell A i Nivell B (falta en Quim Portet que ens va marxar massa d’hora)

Des del CTT Sant Quirze Safaja esperen que tothom sortís content de la trobada agraint l’ajuda d’algun participant en el muntatge, als que van assistir al dinar de germanor que van poder degustar el menú ofert i que sobretot disfrutessin de la competició per tornar a repetir quan es faci la 3a fase dels Individuals.

Per últim, només ens falta anunciar que els guanyadors del sorteig, que consistia en una ampolla de cava, van ser en Jordi Ferrer i l’Albert Urgell.

Guanyadors sorteig
Guanyadors del sorteig

CLASSIFICACIÓ GENERAL
Individual A:
1r. Juan Ortega (CTT Moianès)
2n. Juanjo Cortés (TT Sant Vicenç-Borgonyà)
3r. Juan Manuel Ortega (CTT Moianès)
4t. Joan Toledo (TT Sant Vicenç-Borgonyà)
5è. Manolo Carmona (CTT Arbúcies)
6è. Santi Oliva (TT Torelló)
7è. Xavier Grau (CTT Tona)
8è. Miquel Gutiérrez (CTT Sant Hilari)
9è. Amador Garrell (CTT Sant Quirze Safaja)
10è. Jordi Forcada (TT Mont-rodon)
11è. Albert Urgell (TT Mont-rodon)
12è. Sergio Martínez (CTT Sant Quirze Safaja)
13è. Jaume Cunill (TT Mont-rodon)
14è. Jofre Ferrer (CTT Moianès)
15è. Arnau Pujol (CTT Tona)
16è. Sergi Pérez (CTT Sant Quirze Safaja)

Individual B:
1r. Jordi Borrull (Girbau Vic TT)
2n. Quim Portet (TT Sant Vicenç-Borgonyà)
3r. Sergi Huguet (CTT Sant Quirze Safaja)
4t. Sacha Cardozo (TT Mont-rodon)
5è. Edgar Venegas (Girbau Vic TT)
6è. Slawomir Krztsztof (TT Torelló)
7è. Gerard Romera (TT Torelló)
8è. Guillem Riera (TT Mont-rodon)
9è. Jordi Renom (CTT Moianès)
10è. Toni Sieso (CTT Arbúcies)
11è. Jad Zahri (TT Torelló)
12è. Josep Lluís Roger (CTT Sant Quirze Safaja)
13è. Jordi Ferrer (CTT Moianès)
14è. Josep Pladevall (CTT Moianès)
15è. Ricard Molist (CTT Tona)
16è. Quim Portet Jr. (TT Sant Vicenç-Borgonyà)

 

Anuncis